Bus Times

44 - Cardiff City Centre - St Mellons

A bus service operated by Cardiff Bus

Cardiff City Centre - St Mellons

Cardiff Castle Street (Stop KC) 06:29 07:06 07:55 08:14 08:30 08:44 08:59 09:10 09:29 then every 15 minutes until 14:44 14:59 15:14 15:29 15:44 15:59 16:14 16:29 16:44 17:14 17:29 17:43 17:58 18:14 18:27 18:41 19:07 19:37 20:11 20:45 21:15 21:52 22:30 23:11
Cardiff Westgate Street (Stop KH) 05:19 05:56 06:33 07:10 07:26 07:38 07:59 08:19 08:35 08:49 09:04 09:15 09:34 14:49 15:05 15:20 15:35 15:50 16:05 16:20 16:35 16:50 17:05 17:21 17:35 17:48 18:03 18:19 18:32 18:46 19:10 19:40 20:14 20:48 21:18 21:57 22:35 23:16
Cardiff Bute Terrace (Stop JK) 05:23 06:00 06:37 07:14 07:30 07:42 08:03 08:23 08:39 08:53 09:08 09:20 09:39 14:54 15:10 15:25 15:40 15:55 16:10 16:25 16:40 16:56 17:11 17:26 17:41 17:54 18:09 18:24 18:37 18:50 19:15 19:45 20:19 20:53 21:23 22:00 22:39 23:20
Cardiff Churchill Way (Stop HM) 05:27 06:04 06:41 07:18 07:34 07:46 08:07 08:27 08:44 08:58 09:13 09:25 09:44 14:59 15:15 15:30 15:45 16:00 16:15 16:30 16:45 17:01 17:16 17:31 17:46 17:59 18:14 18:29 18:42 18:55 19:20 19:50 20:24 20:58 21:28 22:05 22:44 23:24
Roath, o/s West Grove 2 05:29 06:06 06:43 07:21 07:37 07:51 08:12 08:32 08:49 09:02 09:18 09:29 09:48 15:03 15:19 15:34 15:49 16:04 16:19 16:35 16:50 17:06 17:22 17:37 17:52 18:05 18:19 18:33 18:45 18:58 19:23 19:53 20:27 21:01 21:31 22:08 22:47 23:27
Roath, o/s Infirmary 2 05:30 06:07 06:44 07:23 07:39 07:53 08:14 08:34 08:51 09:04 09:20 09:31 09:50 15:05 15:21 15:36 15:51 16:06 16:21 16:37 16:52 17:08 17:24 17:39 17:54 18:07 18:21 18:35 18:47 19:00 19:25 19:55 20:28 21:02 21:32 22:09 22:48 23:28
Roath, o/s Elm Street 05:30 06:07 06:44 07:24 07:40 07:54 08:15 08:35 08:52 09:05 09:21 09:32 09:51 15:06 15:22 15:37 15:52 16:07 16:22 16:38 16:53 17:09 17:25 17:40 17:55 18:08 18:22 18:36 18:48 19:00 19:26 19:56 20:28 21:02 21:32 22:09 22:48 23:28
Roath, nr Oakfield Street 05:31 06:08 06:45 07:25 07:41 07:55 08:16 08:36 08:53 09:06 09:22 09:33 09:52 15:07 15:23 15:38 15:53 16:09 16:23 16:39 16:55 17:11 17:27 17:42 17:57 18:09 18:23 18:37 18:49 19:01 19:27 19:57 20:29 21:03 21:33 22:10 22:49 23:29
Roath, nr Stacey Road 05:32 06:09 06:46 07:26 07:42 07:56 08:17 08:37 08:54 09:07 09:23 09:34 09:53 15:08 15:24 15:39 15:54 16:10 16:24 16:40 16:57 17:13 17:29 17:44 17:59 18:10 18:24 18:38 18:50 19:02 19:28 19:58 20:30 21:04 21:34 22:11 22:50 23:30
Roath, nr Royal Oak 05:33 06:10 06:47 07:27 07:43 07:57 08:18 08:38 08:55 09:08 09:24 09:35 09:54 15:09 15:25 15:40 15:55 16:11 16:25 16:41 16:58 17:14 17:30 17:45 18:00 18:11 18:25 18:39 18:51 19:03 19:29 19:59 20:31 21:05 21:35 22:12 22:51 23:31
Penylan City Link 05:34 06:11 06:48 07:28 07:44 07:58 08:20 08:40 08:57 09:10 09:26 09:37 09:56 15:11 15:27 15:42 15:57 16:13 16:27 16:43 17:00 17:16 17:32 17:47 18:02 18:13 18:27 18:41 18:52 19:04 19:30 20:00 20:32 21:06 21:36 22:13 22:52 23:32
Penylan, o/s Colchester Avenue Bottom 05:35 06:12 06:49 07:29 07:45 07:59 08:21 08:41 08:58 09:11 09:27 09:38 09:57 15:12 15:28 15:43 15:58 16:14 16:28 16:44 17:01 17:18 17:34 17:48 18:03 18:14 18:29 18:42 18:53 19:05 19:31 20:01 20:33 21:07 21:37 22:14 22:53 23:33
Penylan, o/s Ipswich Road 05:35 06:12 06:49 07:30 07:46 08:00 08:22 08:42 08:59 09:12 09:28 09:39 09:58 15:13 15:29 15:44 15:59 16:14 16:29 16:45 17:02 17:18 17:34 17:49 18:04 18:15 18:29 18:43 18:54 19:06 19:32 20:02 20:33 21:07 21:37 22:14 22:53 23:33
Rumney, o/s Ty Mawr Avenue 05:36 06:13 06:50 07:32 07:48 08:02 08:24 08:44 09:01 09:14 09:30 09:41 10:00 15:15 15:31 15:46 16:01 16:16 16:31 16:47 17:04 17:21 17:37 17:51 18:06 18:17 18:32 18:45 18:56 19:08 19:34 20:04 20:34 21:08 21:38 22:15 22:54 23:35
Rumney Highlands 05:37 06:14 06:51 07:33 07:49 08:03 08:25 08:45 09:03 09:16 09:31 09:42 10:01 15:16 15:32 15:47 16:02 16:17 16:32 16:48 17:05 17:22 17:38 17:53 18:07 18:18 18:33 18:46 18:57 19:09 19:35 20:05 20:35 21:09 21:39 22:16 22:55 23:36
Pwll-Mawr Brachdy Lane 05:38 06:15 06:52 07:34 07:50 08:04 08:26 08:46 09:04 09:17 09:32 09:43 10:02 15:17 15:33 15:48 16:03 16:18 16:33 16:49 17:06 17:24 17:40 17:54 18:08 18:19 18:35 18:47 18:58 19:10 19:36 20:06 20:36 21:10 21:40 22:17 22:56 23:37
Pwll-Mawr, o/s Quarry Dale 05:38 06:15 06:52 07:34 07:50 08:04 08:26 08:46 09:04 09:17 09:32 09:43 10:02 15:17 15:33 15:48 16:03 16:18 16:33 16:49 17:06 17:24 17:40 17:54 18:08 18:19 18:35 18:47 18:58 19:10 19:36 20:06 20:36 21:10 21:40 22:17 22:56 23:37
Pwll-Mawr Downton Grange 05:39 06:15 06:53 07:35 07:51 08:05 08:27 08:47 09:05 09:18 09:33 09:44 10:03 15:18 15:34 15:49 16:04 16:19 16:34 16:50 17:07 17:25 17:41 17:55 18:09 18:20 18:36 18:48 18:59 19:11 19:37 20:07 20:37 21:11 21:41 22:18 22:57 23:38
Rumney Heron Road 05:39 06:16 06:53 07:35 07:51 08:05 08:28 08:48 09:06 09:19 09:34 09:45 10:04 15:19 15:35 15:50 16:05 16:20 16:35 16:51 17:08 17:26 17:42 17:56 18:10 18:21 18:37 18:49 19:00 19:12 19:38 20:08 20:38 21:12 21:42 22:19 22:58 23:38
Rumney, opp St Hilary Church 05:40 06:16 06:54 07:36 07:52 08:06 08:29 08:49 09:07 09:20 09:35 09:46 10:05 15:20 15:36 15:51 16:06 16:21 16:36 16:52 17:09 17:27 17:43 17:57 18:11 18:22 18:38 18:49 19:00 19:12 19:39 20:09 20:39 21:12 21:42 22:19 22:58 23:39
Rumney Towyn Road 05:40 06:17 06:54 07:37 07:53 08:07 08:30 08:50 09:08 09:21 09:36 09:47 10:06 15:21 15:37 15:52 16:07 16:22 16:37 16:53 17:10 17:28 17:44 17:58 18:12 18:23 18:38 18:50 19:01 19:13 19:39 20:09 20:39 21:13 21:43 22:20 22:59 23:40
Trowbridge Road (o/s) 05:41 06:17 06:55 07:37 07:53 08:07 08:31 08:51 09:09 09:22 09:37 09:48 10:07 15:22 15:38 15:53 16:08 16:23 16:38 16:54 17:11 17:29 17:45 17:59 18:13 18:24 18:40 18:51 19:02 19:14 19:41 20:11 20:41 21:14 21:44 22:21 23:00 23:40
Trowbridge Brynbala Way 05:42 06:18 06:56 07:38 07:54 08:08 08:32 08:52 09:10 09:23 09:38 09:49 10:08 15:23 15:39 15:54 16:09 16:24 16:39 16:55 17:12 17:30 17:46 18:00 18:14 18:25 18:41 18:52 19:03 19:15 19:42 20:12 20:42 21:15 21:45 22:22 23:01 23:41
Trowbridge Glan y Mor Road 05:42 06:18 06:56 07:39 07:55 08:09 08:33 08:53 09:11 09:24 09:39 09:50 10:09 15:24 15:40 15:55 16:10 16:25 16:40 16:56 17:13 17:31 17:47 18:01 18:15 18:26 18:41 18:52 19:03 19:15 19:42 20:12 20:42 21:15 21:45 22:22 23:01 23:42
Trowbridge Cemaes Crescent 05:42 06:19 06:56 07:39 07:55 08:09 08:34 08:54 09:12 09:25 09:40 09:51 10:10 15:25 15:41 15:56 16:11 16:26 16:41 16:57 17:14 17:32 17:48 18:02 18:16 18:27 18:42 18:53 19:04 19:16 19:43 20:13 20:43 21:16 21:46 22:23 23:02 23:42
Trowbridge Port Madoc Road 05:43 06:19 06:57 07:40 07:56 08:10 08:35 08:55 09:13 09:26 09:41 09:52 10:11 15:26 15:42 15:57 16:12 16:27 16:42 16:58 17:15 17:33 17:49 18:03 18:17 18:28 18:43 18:54 19:05 19:17 19:44 20:14 20:44 21:17 21:47 22:24 23:03 23:43
Trowbridge Abergele Road 05:44 06:20 06:58 07:41 07:57 08:11 08:36 08:56 09:14 09:27 09:42 09:53 10:12 15:27 15:43 15:58 16:13 16:28 16:43 16:59 17:16 17:34 17:50 18:04 18:18 18:29 18:44 18:55 19:06 19:18 19:45 20:15 20:45 21:18 21:48 22:25 23:04 23:44
St Mellons, opp Trowbridge Green 05:44 06:20 06:58 07:41 07:57 08:11 08:37 08:57 09:14 09:28 09:43 09:54 10:13 15:28 15:44 15:59 16:14 16:29 16:44 17:00 17:17 17:35 17:51 18:05 18:19 18:30 18:45 18:56 19:06 19:18 19:46 20:16 20:46 21:19 21:49 22:26 23:05 23:45
Old St Mellons, o/s Sanderling Drive 05:47 06:23 07:01 07:44 08:00 08:14 08:40 09:00 09:17 09:31 09:46 09:57 10:16 15:31 15:47 16:02 16:17 16:32 16:47 17:03 17:20 17:38 17:54 18:08 18:22 18:33 18:48 18:59 19:09 19:21 19:50 20:20 20:50 21:23 21:53 22:30 23:09 23:49
St Mellons, opp Police Station 05:48 06:24 07:02 07:45 08:01 08:15 08:41 09:01 09:18 09:32 09:47 09:58 10:17 15:32 15:48 16:03 16:18 16:33 16:48 17:04 17:21 17:39 17:55 18:09 18:23 18:34 18:49 19:00 19:10 19:22 19:51 20:21 20:51 21:24 21:54 22:31 23:10 23:50

St Mellons - Cardiff City Centre

St Mellons, opp Police Station 05:00 05:50 06:25 06:44 07:04 07:19 07:33 07:45 07:57 08:09 08:25 08:40 08:52 09:11 09:27 09:42 09:57 10:09 then every 15 minutes until 15:24 15:41 16:00 16:15 16:29 16:43 16:59 17:15 17:32 17:49 18:05 18:19 18:32 18:50 19:15 19:38 20:08 20:38 21:08 21:38 22:15 22:55
St Mellons, nr Coleford Drive 05:01 05:51 06:26 06:45 07:05 07:20 07:34 07:46 07:58 08:10 08:26 08:41 08:53 09:12 09:28 09:43 09:58 10:10 15:25 15:42 16:01 16:16 16:30 16:44 17:00 17:16 17:33 17:50 18:06 18:20 18:33 18:51 19:16 19:39 20:09 20:39 21:09 21:39 22:16 22:56
Trowbridge, opp Willowbrook Drive 05:01 05:51 06:26 06:45 07:05 07:20 07:35 07:47 07:59 08:10 08:26 08:41 08:53 09:12 09:28 09:43 09:58 10:10 15:25 15:42 16:01 16:16 16:30 16:44 17:00 17:16 17:33 17:50 18:06 18:20 18:33 18:51 19:16 19:39 20:09 20:39 21:09 21:39 22:16 22:56
Trowbridge, o/s Crickhowell Road 05:02 05:52 06:27 06:46 07:06 07:21 07:35 07:47 07:59 08:11 08:27 08:42 08:54 09:13 09:29 09:44 09:59 10:11 15:26 15:43 16:02 16:17 16:31 16:45 17:01 17:17 17:34 17:51 18:07 18:21 18:34 18:52 19:17 19:40 20:10 20:40 21:10 21:40 22:17 22:57
Trowbridge, o/s Meadowlane Primary School 05:03 05:53 06:28 06:47 07:07 07:22 07:36 07:48 08:00 08:12 08:28 08:43 08:55 09:14 09:30 09:45 10:00 10:12 15:27 15:44 16:03 16:18 16:32 16:46 17:02 17:18 17:35 17:52 18:08 18:22 18:35 18:53 19:18 19:41 20:11 20:41 21:11 21:41 22:18 22:58
Trowbridge, o/s Clos Gwlad-Yr-Haf 05:04 05:54 06:29 06:48 07:08 07:23 07:38 07:50 08:02 08:13 08:29 08:44 08:56 09:15 09:31 09:46 10:01 10:13 15:28 15:45 16:04 16:19 16:33 16:47 17:03 17:19 17:36 17:53 18:09 18:23 18:36 18:54 19:19 19:42 20:12 20:42 21:12 21:42 22:19 22:59
St Mellons, opp Willowbrook School 05:04 05:54 06:30 06:49 07:09 07:24 07:39 07:51 08:03 08:14 08:30 08:45 08:57 09:16 09:32 09:47 10:02 10:14 15:29 15:46 16:05 16:20 16:34 16:48 17:04 17:20 17:37 17:54 18:10 18:24 18:37 18:55 19:19 19:42 20:12 20:42 21:12 21:42 22:19 22:59
St Mellons, opp Kwik Save 05:05 05:55 06:31 06:50 07:10 07:25 07:40 07:52 08:04 08:15 08:31 08:46 08:58 09:17 09:33 09:48 10:03 10:15 15:30 15:47 16:06 16:21 16:35 16:49 17:05 17:21 17:38 17:55 18:11 18:25 18:38 18:56 19:20 19:43 20:13 20:43 21:13 21:43 22:20 23:00
St Mellons, opp Willowdene Way 05:06 05:56 06:31 06:51 07:11 07:26 07:41 07:53 08:05 08:16 08:32 08:47 08:59 09:18 09:34 09:49 10:04 10:16 15:31 15:48 16:07 16:22 16:36 16:50 17:06 17:22 17:39 17:56 18:12 18:26 18:39 18:57 19:21 19:44 20:14 20:44 21:14 21:44 22:21 23:00
St Mellons, o/s Heritage Inn 05:06 05:56 06:32 06:51 07:12 07:27 07:42 07:53 08:05 08:17 08:33 08:48 08:59 09:18 09:34 09:49 10:04 10:16 15:31 15:48 16:07 16:23 16:37 16:51 17:07 17:23 17:40 17:57 18:13 18:27 18:39 18:58 19:21 19:44 20:14 20:44 21:14 21:44 22:21 23:00
St Mellons, o/s Heritage Inn 05:07 05:57 06:33 06:53 07:14 07:29 07:44 07:55 08:07 08:19 08:35 08:50 09:01 09:20 09:36 09:51 10:06 10:18 15:33 15:50 16:09 16:25 16:39 16:53 17:09 17:25 17:42 17:59 18:15 18:29 18:41 19:00 19:22 19:45 20:15 20:45 21:15 21:45 22:22 23:01
Trowbridge Tresigin Road 05:10 06:00 06:36 06:56 07:17 07:32 07:47 07:58 08:10 08:22 08:38 08:53 09:04 09:23 09:39 09:54 10:09 10:21 15:36 15:53 16:12 16:28 16:42 16:56 17:12 17:28 17:45 18:02 18:18 18:32 18:44 19:03 19:25 19:48 20:18 20:48 21:18 21:48 22:25 23:03
Trowbridge Trebanog Crescent 05:11 06:01 06:38 06:58 07:19 07:34 07:49 08:00 08:12 08:24 08:40 08:55 09:06 09:25 09:41 09:56 10:11 10:23 15:38 15:55 16:14 16:30 16:44 16:58 17:14 17:30 17:47 18:04 18:20 18:34 18:46 19:05 19:26 19:49 20:19 20:49 21:19 21:49 22:26 23:04
Trowbridge Cemaes Way 05:11 06:01 06:38 06:58 07:19 07:35 07:49 08:01 08:13 08:25 08:41 08:55 09:06 09:25 09:41 09:56 10:11 10:23 15:38 15:55 16:14 16:30 16:44 16:58 17:14 17:30 17:47 18:04 18:20 18:34 18:46 19:06 19:26 19:49 20:19 20:49 21:19 21:49 22:26 23:04
Trowbridge, nr Glan y Mor Road 05:12 06:02 06:39 06:59 07:20 07:36 07:50 08:02 08:13 08:25 08:41 08:56 09:07 09:26 09:42 09:57 10:12 10:24 15:39 15:56 16:15 16:31 16:45 16:59 17:15 17:31 17:48 18:05 18:21 18:35 18:47 19:06 19:27 19:50 20:20 20:50 21:20 21:50 22:27 23:05
Trowbridge Brynbala Way 05:13 06:03 06:40 07:00 07:21 07:37 07:51 08:03 08:14 08:26 08:42 08:57 09:08 09:27 09:43 09:58 10:13 10:25 15:40 15:57 16:16 16:32 16:46 17:00 17:16 17:32 17:49 18:06 18:22 18:36 18:48 19:07 19:28 19:50 20:20 20:50 21:20 21:50 22:27 23:05
Trowbridge Aberdaron Road (Near 1) 05:13 06:03 06:41 07:01 07:22 07:38 07:52 08:04 08:15 08:27 08:43 08:58 09:09 09:28 09:44 09:59 10:14 10:26 15:41 15:58 16:17 16:33 16:47 17:01 17:17 17:33 17:50 18:07 18:22 18:36 18:48 19:08 19:29 19:51 20:21 20:51 21:21 21:51 22:28 23:06
Trowbridge Road 05:14 06:04 06:42 07:02 07:23 07:39 07:53 08:05 08:16 08:28 08:44 08:59 09:10 09:29 09:45 10:00 10:15 10:27 15:42 15:59 16:18 16:34 16:48 17:02 17:18 17:34 17:51 18:08 18:23 18:37 18:49 19:09 19:30 19:52 20:22 20:52 21:22 21:52 22:29 23:07
Rumney Towyn Road 05:15 06:05 06:43 07:03 07:24 07:40 07:53 08:06 08:17 08:29 08:45 09:00 09:11 09:30 09:46 10:01 10:16 10:28 15:43 16:00 16:19 16:34 16:49 17:02 17:18 17:34 17:51 18:08 18:24 18:38 18:50 19:10 19:30 19:52 20:22 20:52 21:22 21:52 22:29 23:07
Rumney, o/s Harris Avenue 05:16 06:06 06:44 07:04 07:25 07:41 07:54 08:08 08:19 08:31 08:47 09:01 09:12 09:31 09:47 10:02 10:17 10:29 15:44 16:01 16:20 16:35 16:50 17:03 17:19 17:35 17:52 18:09 18:25 18:39 18:51 19:12 19:31 19:53 20:23 20:53 21:23 21:53 22:30 23:08
Rumney, o/s Heron Road 05:16 06:06 06:45 07:05 07:26 07:42 07:55 08:09 08:19 08:31 08:47 09:02 09:13 09:32 09:48 10:03 10:18 10:30 15:45 16:02 16:21 16:36 16:51 17:04 17:20 17:36 17:53 18:10 18:25 18:39 18:51 19:12 19:32 19:53 20:23 20:53 21:23 21:53 22:30 23:08
Pwll-Mawr, o/s Mardy Road 05:17 06:07 06:46 07:06 07:27 07:43 07:56 08:10 08:20 08:32 08:48 09:03 09:14 09:33 09:49 10:04 10:19 10:31 15:46 16:03 16:22 16:37 16:52 17:05 17:21 17:37 17:54 18:11 18:26 18:40 18:52 19:13 19:33 19:54 20:24 20:54 21:24 21:54 22:31 23:09
Rumney Quarry Dale 05:18 06:08 06:47 07:07 07:28 07:45 07:57 08:12 08:22 08:34 08:50 09:04 09:15 09:34 09:50 10:05 10:20 10:32 15:47 16:04 16:23 16:38 16:53 17:06 17:22 17:38 17:55 18:12 18:27 18:41 18:53 19:15 19:34 19:55 20:25 20:55 21:25 21:55 22:32 23:10
Rumney Brachdy Lane 05:19 06:09 06:48 07:08 07:29 07:46 07:58 08:13 08:23 08:35 08:51 09:05 09:16 09:35 09:51 10:06 10:21 10:33 15:48 16:05 16:24 16:39 16:54 17:07 17:23 17:39 17:56 18:13 18:28 18:42 18:54 19:16 19:35 19:56 20:26 20:56 21:26 21:56 22:33 23:11
Rumney Tredelerch Road 05:19 06:09 06:48 07:09 07:30 07:47 07:59 08:14 08:24 08:36 08:52 09:06 09:17 09:36 09:52 10:07 10:22 10:34 15:49 16:06 16:25 16:40 16:55 17:08 17:24 17:40 17:57 18:14 18:28 18:42 18:55 19:16 19:35 19:56 20:26 20:56 21:26 21:56 22:33 23:11
Rumney The Potteries 05:20 06:10 06:49 07:10 07:31 07:49 08:02 08:16 08:27 08:39 08:55 09:08 09:19 09:37 09:53 10:08 10:23 10:35 15:50 16:07 16:26 16:41 16:56 17:09 17:25 17:41 17:58 18:15 18:30 18:44 18:57 19:18 19:36 19:57 20:27 20:57 21:27 21:57 22:34 23:11
Penylan, o/s Ipswich Road 05:21 06:11 06:50 07:12 07:33 07:51 08:04 08:18 08:29 08:41 08:57 09:10 09:21 09:39 09:55 10:10 10:25 10:37 15:52 16:09 16:28 16:43 16:58 17:11 17:27 17:43 18:00 18:17 18:31 18:45 18:59 19:19 19:37 19:58 20:28 20:58 21:28 21:58 22:34 23:12
Penylan, o/s Colchester Avenue Bottom 05:22 06:12 06:51 07:13 07:34 07:53 08:06 08:19 08:31 08:43 08:59 09:12 09:23 09:40 09:56 10:11 10:26 10:38 15:53 16:10 16:29 16:44 16:59 17:12 17:28 17:44 18:01 18:18 18:32 18:46 19:00 19:20 19:38 19:59 20:29 20:59 21:29 21:59 22:35 23:12
Tremorfa, o/s City Link 05:23 06:13 06:52 07:15 07:36 07:55 08:08 08:21 08:33 08:45 09:01 09:14 09:25 09:42 09:58 10:13 10:28 10:40 15:55 16:12 16:31 16:46 17:01 17:14 17:30 17:46 18:03 18:20 18:34 18:47 19:02 19:22 19:39 20:00 20:30 21:00 21:30 22:00 22:36 23:13
Splott, opp Royal Oak 05:23 06:13 06:52 07:16 07:37 07:56 08:09 08:22 08:34 08:46 09:02 09:15 09:26 09:42 09:58 10:13 10:28 10:40 15:55 16:12 16:31 16:46 17:02 17:14 17:30 17:46 18:03 18:20 18:34 18:48 19:03 19:23 19:39 20:01 20:31 21:01 21:31 22:00 22:36 23:13
Roath, o/s Stacey Road 05:24 06:14 06:53 07:17 07:38 07:58 08:10 08:24 08:36 08:48 09:04 09:17 09:27 09:44 10:00 10:15 10:30 10:42 15:57 16:14 16:33 16:48 17:03 17:16 17:32 17:48 18:05 18:22 18:36 18:49 19:04 19:24 19:41 20:02 20:32 21:02 21:32 22:01 22:37 23:14
Roath Priest Road 05:25 06:15 06:54 07:18 07:39 08:00 08:12 08:26 08:38 08:49 09:05 09:18 09:29 09:45 10:01 10:16 10:31 10:43 15:58 16:15 16:34 16:49 17:04 17:17 17:33 17:49 18:06 18:23 18:37 18:50 19:06 19:25 19:42 20:03 20:33 21:03 21:33 22:02 22:38 23:14
Roath, o/s Piercefield Place 05:26 06:16 06:55 07:20 07:41 08:02 08:14 08:28 08:40 08:52 09:08 09:21 09:31 09:46 10:02 10:17 10:32 10:44 15:59 16:16 16:35 16:50 17:06 17:18 17:34 17:50 18:07 18:24 18:38 18:52 19:08 19:27 19:43 20:05 20:35 21:05 21:35 22:03 22:39 23:15
Roath, opp Infirmary 5 05:28 06:18 06:57 07:22 07:43 08:05 08:16 08:31 08:43 08:54 09:10 09:23 09:33 09:48 10:04 10:19 10:34 10:46 16:01 16:18 16:37 16:52 17:08 17:20 17:36 17:52 18:09 18:26 18:40 18:54 19:10 19:29 19:45 20:07 20:37 21:07 21:37 22:05 22:40 23:16
Roath, o/s Fitzalan Place 05:28 06:18 06:57 07:22 07:44 08:05 08:17 08:32 08:44 08:55 09:11 09:24 09:34 09:49 10:05 10:20 10:35 10:47 16:02 16:19 16:38 16:53 17:09 17:21 17:37 17:53 18:10 18:27 18:41 18:55 19:10 19:29 19:45 20:07 20:37 21:07 21:37 22:05 22:40 23:16
Cardiff Bute Terrace (Stop JK) 05:29 06:19 06:59 07:24 07:45 08:07 08:18 08:33 08:45 08:56 09:12 09:25 09:35 09:50 10:06 10:21 10:36 10:48 16:03 16:20 16:39 16:54 17:10 17:22 17:38 17:54 18:11 18:28 18:42 18:56 19:11 19:30 19:46 20:08 20:38 21:08 21:38 22:06 22:41 23:18
Cardiff Dumfries Place (Stop HX) 05:30 06:20 07:01 07:26 07:47 08:09 08:21 08:36 08:48 08:59 09:15 09:28 09:38 09:52 10:08 10:23 10:38 10:50 16:05 16:23 16:42 16:57 17:13 17:25 17:41 17:57 18:14 18:31 18:45 18:59 19:13 19:32 19:48 20:10 20:40 21:10 21:40 22:08 22:43 23:20
Cardiff, o/s Greyfriars Road Stop GN 05:31 06:21 07:02 07:27 07:49 08:10 08:22 08:38 08:50 09:01 09:17 09:30 09:40 09:54 10:10 10:25 10:40 10:52 16:07 16:25 16:44 16:59 17:15 17:27 17:43 17:59 18:16 18:32 18:46 19:00 19:14 19:33 19:49 20:11 20:41 21:11 21:41 22:09 22:44 23:21
Cardiff Kingsway Hilton (Stop GP) 05:33 06:23 07:04 07:29 07:51 08:12 08:25 08:41 08:53 09:04 09:20 09:33 09:43 09:56 10:12 10:27 10:42 10:54 16:09 16:28 16:47 17:02 17:18 17:30 17:46 18:02 18:19 18:35 18:49 19:03 19:16 19:35 19:51 20:13 20:43 21:13 21:43 22:11 22:46 23:23
Cardiff Castle Street (Stop KC) 09:23 18:37 19:05 20:15 23:26

More information