Bus Times

430 - Cardigan - Narberth via Cilgerran, Crymych

A bus service operated by Richards Bros

Cardigan - Narberth via Cilgerran, Crymych

Cardigan Tesco 09:12 12:12 15:12 16:15 17:42
Cardigan Feidr Henffordd 09:12 12:12 15:12 16:15 17:42
Cardigan Rugby Ground 09:13 12:13 15:13 16:16 17:43
Cardigan Finch Square (Stop A) 07:45 09:15 12:15 15:15 16:18 17:45
Penybryn Pen-y-bryn Arms 07:48 09:18 12:18 15:18 16:21 17:48
Penybryn Bridell House 07:48
Cilgerran Castle Square 09:20 12:20 15:20 16:23 17:50
Cilgerran Cardiff Arms 09:21 12:21 15:21 16:24 17:51
Cilgerran, opp Garage 09:21 12:21 15:21 16:24 17:51
Pontrhydyceirt Llwyncelyn Turn 09:24 12:24 15:24 16:27 17:54
Cilgerran, opp Garage 09:26 12:26 15:26 17:56
Ty-Rhos Ty Rhos Chapel 09:29 12:29 15:29 17:59
Rhos-hill Rhos Hill 07:51 09:30 12:30 15:30 18:00
Boncath Inn 09:35 12:35 15:35 18:05
Blaenffos School 07:54 09:38 12:38 15:38 18:08
Blaenffos Erw-wen 07:54 09:38 12:38 15:38 18:08
Crymych Arms Hotel 07:58 09:42 12:42 15:42 18:12
Crymych Capel Antioch 07:59 09:43 12:43 15:43 18:13
Crymych Preseli School 07:59 09:43 12:43 15:43 18:13
Hermon Capel Brynmyrnach 08:04 09:48 12:48 15:48 18:18
Pentre-galar 09:53 12:53 15:53
Glandy Cross Cross Inn 09:57 12:57 15:57
Glandy Cross Cross Inn 09:58 12:58 15:58
Efailwen 10:00 13:00 16:00
Llandissilio Rhos Villa 10:01 13:01 16:01
Llandissilio Angel Inn 10:03 13:03 16:03
Llandissilio Brynconin Primary School 10:03 13:03 16:03
Llandissilio Pwll-Quarry Cross 10:03 13:03 16:03
Clunderwen War Memorial 10:06 13:06 16:06
Clunderwen Playing Field 10:06 13:06 16:06
Narberth, o/s Jesse Road 10:14 13:14 16:14
Narberth Primary School 10:16 13:16 16:16

Narberth - Cardigan via Cilgerran, Crymych

Narberth Farmers Arms 10:35 13:35 16:30
Narberth, opp Jesse Road 10:35 13:35 16:30
Clunderwen Playing Field 10:44 13:44 16:39
Clunderwen War Memorial 10:45 13:45 16:40
Llandissilio Pwll-Quarry Cross 10:47 13:47 16:42
Llandissilio Brynconin Primary School 10:47 13:47 16:42
Llandissilio Angel Inn 10:48 13:48 16:43
Llandissilio Bryngwyn 10:49 13:49 16:44
Efailwen 10:51 13:51 16:46
Glandy Cross Cross Inn 10:53 13:53 16:48
Pentre-galar 10:57 13:57 16:52
Pentre-galar 10:58 13:58 16:53
Hermon Capel Brynmyrnach 08:05 11:03 14:03 16:58 18:20
Crymych Preseli School 08:09 11:07 14:07 17:02 18:24
Crymych Capel Antioch 08:10 11:08 14:08 17:03 18:25
Crymych Arms Hotel 08:10 11:08 14:08 17:03 18:25
Blaenffos Erw-wen 08:15 11:13 14:13 17:08 18:30
Blaenffos School 08:15 11:13 14:13 17:08 18:30
Boncath Inn 08:18 11:16 14:16 17:11 18:33
Rhos-hill Rhos Hill 08:23 11:21 14:21 17:16 18:38
Ty-Rhos Ty Rhos Chapel 08:24 11:22 14:22 17:17 18:39
Cilgerran, opp Garage 08:27 11:25 14:25 17:20 18:42
Pontrhydyceirt Llwyncelyn Turn 08:30 11:28 14:28 16:28 17:23 18:45
Cilgerran Cardiff Arms 08:32 11:30 14:30 16:30 17:25 18:47
Cilgerran Castle Square 08:32 11:30 14:30 16:30 17:25 18:47
Penybryn Pen-y-bryn Arms 08:37 11:35 14:35 16:35 17:28 18:50
Bridgend Ridgeway Estate 08:41 11:39 14:39 16:39 17:31 18:53
Bridgend Golwg-y-castell 08:41 11:39 14:39 16:39 17:31 18:53
Cardigan Grosvenor Hill 08:42 11:40 14:40 16:40 17:31 18:53
Cardigan Ship Inn 08:43 11:41 14:41 16:41 17:32 18:54
Cardigan Commercial Hotel 08:43 11:41 14:41 16:41 17:32 18:54
Cardigan Finch Square (Stop A) 08:44 11:42 14:42 16:42 17:33 18:55
Cardigan Tesco 17:35

More information