Bus Times

27 - Fakenham - Fakenham

A bus service operated by Sanders Coaches

Outbound

Fakenham, adj Oak Street 09:00 11:45 13:50
Fakenham, opp Toll Bar 09:01 11:46 13:51
South Creake, opp Fairview 09:08 11:53 13:58
South Creake, opp Sheenedra 09:09 11:54 13:59
South Creake, adj Bus Shelter 09:12 11:57 14:02
South Creake, opp Bridge School 09:13 11:58 14:03
North Creake, opp Hall Farm 09:14 11:59 14:04
North Creake, adj Bus Shelter 09:15 12:00 14:05
North Creake, adj Hall Farm 09:16 12:01 14:06
Syderstone, adj The Street 09:24 12:09 14:14
Wicken Green, adj Blenheim Park School 09:26 12:11 14:16
Wicken Green, adj Cherry Wood 09:27 12:12 14:17
Wicken Green, adj Maple Drive 09:28 12:13 14:18
Tattersett Main Road Junction (SE-bound) 09:32 12:17 14:22
Sculthorpe, opp Post Box 09:37 12:22 14:27
Fakenham, adj Toll Bar 09:40 12:25 14:30
Fakenham, adj Oak Street 09:43 12:28 14:33

Inbound

Fakenham, adj Oak Street 09:00 11:45 13:50 16:45
Fakenham, opp Toll Bar 09:01 11:46 13:51 16:46
South Creake, opp Fairview 09:08 11:53 13:58 16:53
South Creake, opp Sheenedra 09:09 11:54 13:59 16:54
South Creake, adj Bus Shelter 09:12 11:57 14:02 16:57
South Creake, opp Bridge School 09:12 11:57 14:02 16:57
North Creake, opp Hall Farm 09:13 11:58 14:03 16:58
North Creake, adj Bus Shelter 09:15 12:00 14:05 17:00
North Creake, adj Hall Farm 09:16 12:01 14:06 17:01
Syderstone, adj The Street 09:24 12:09 14:14 17:09
Wicken Green, adj Blenheim Park School 09:26 12:11 14:16 17:11
Wicken Green, adj Cherry Wood 09:27 12:12 14:17 17:12
Wicken Green, adj Maple Drive 09:28 12:13 14:18 17:13
Tattersett Main Road Junction (SE-bound) 09:32 12:17 14:22 17:17
Sculthorpe, opp Post Box 09:37 12:22 14:27 17:22
Fakenham, adj Toll Bar 09:40 12:25 14:30 17:25
Fakenham, adj Oak Street 09:43 12:28 14:33 17:28

More information