Bus Times

34 - North Walsham - Stalham

A bus service operated by Sanders Coaches

North Walsham - Stalham

North Walsham, opp Library 06:25 09:20 11:30 12:50 15:05 16:15
North Walsham, opp Rye Close 06:26 09:21 11:31 12:51 15:07 16:17
North Walsham, opp Acorn Road 09:22 11:32 12:52 15:08 16:18
North Walsham, opp Harvey Drive 09:23 11:33 12:53 15:09 16:19
Swafield, adj Bus Shelter 09:24 11:34 12:54 15:11 16:21
Knapton, opp Green 09:30 11:40 13:00 15:17 16:27
Knapton, opp Bus Shelter 09:31 11:41 13:01 15:18 16:28
Mundesley, opp Becks Bridge 09:33 11:43 13:03 15:20 16:30
Mundesley, adj Northfield Road 09:34 11:44 13:04 15:21 16:31
Mundesley, adj Station Road 09:34 11:44 13:04 15:21 16:31
Mundesley, opp Esplanade Bus Shelter 09:36 11:46 13:06 15:23 16:33
Mundesley, opp Royal Hotel 09:38 11:48 13:08 15:25 16:35
Paston, opp Chapel Road Bus Shelter 09:40 11:50 13:10 15:27 16:37
Bacton Road (E-bound) 09:41 11:51 13:11 15:28 16:38
Bacton, adj shops 09:42 11:52 13:12 15:29 16:39
Bacton, opp school 06:34 09:43 11:53 13:13 15:30 16:40
Bacton, opp Abbey Street 06:34 09:43 11:53 13:13 15:30 16:40
Bacton, opp Priory Road 06:35 09:44 11:54 13:14 15:31 16:41
Walcott, opp Helena Road 06:37 09:46 11:56 13:16 15:33 16:43
Walcott, adj The Crescent 06:38 09:47 11:57 13:17 15:34 16:44
Ostend Road (adj) 06:40 09:49 11:59 13:19 15:36 16:46
Ridlington, opp Church 15:48
White Horse Common, adj Council Houses 15:50
North Walsham, opp Fairview Road 15:53
North Walsham, adj Post Office 15:54
Happisburgh, opp Post Office 06:44 09:53 12:03 13:23 16:50
Happisburgh, adj Lighthouse Close 06:45 08:52 09:54 12:04 13:24 16:51
Happisburgh Common, opp Coronation Close 08:55 13:25 16:52
Happisburgh Common, opp Vicarage Road 08:56 13:26 16:53
Lessingham, adj School Cottages 09:00 13:30
Whimpwell Green, adj Happisburgh Road 06:46 09:56 12:06
Lessingham, opp School Road 06:51 10:00 12:10 16:57
Ingham, opp Water Lane 06:53 09:02 10:02 12:12 13:32 16:58
Sea Palling, adj Hall Farm 06:55 09:04 10:04 13:34 17:06
Sea Palling, adj Bus Terminus 07:02 09:11 10:11 13:41 17:08
Sea Palling, opp Hall Farm 07:04 09:13 10:13 13:43
Hickling, adj Post Office 07:09 09:18 10:18 13:48
Hickling, adj Methodist Chapel 07:09 09:18 10:18 13:48
Hickling, adj Broadland Road 07:10 09:19 10:19 13:49
Hickling, opp Sutton Road 07:10 09:19 10:19 13:49
Sutton, opp Elmhurst Avenue 07:14 09:23 10:23 13:53
Sutton, adj Moor Road 07:15 09:24 10:24 13:54
Sutton, adj Neville Road 07:15 09:24 10:24 13:54
Stalham, adj Millside 07:18 09:27 10:27 13:57
Ingham, adj Palling Road 12:14
Stalham, adj Radio Shop 07:19 09:28 10:28 12:18 13:58
Stalham, opp Old Railway Station 07:20 09:29 10:29 12:19 13:59

Stalham - North Walsham

Stalham, opp Old Railway Station 09:35
Stalham, adj Tesco 07:45 09:36 10:35 13:17 17:10 17:55 18:40
Stalham, opp Millside 10:36 13:18 17:11 17:56 18:41
Sutton, opp Neville Road 10:38 13:20 17:13 17:58
Sutton, opp Moor Road 10:38 13:20 17:13 17:58
Sutton, adj Elmhurst Avenue 10:40 13:22 17:15 18:00
Hickling, adj Cross Road 10:44 13:26 17:19 18:04
Hickling, opp Broadland Road 10:44 13:26 17:19 18:04
Hickling, opp Methodist Chapel 10:45 13:27 17:20 18:05
Hickling, adj Stores 10:45 13:27 17:20 18:05
Stalham, adj Garage 07:46 09:36
Ingham, adj Palling Road 07:50 09:37 18:45
Sea Palling, adj Hall Farm 07:54 10:52 13:34 17:27 18:12
Sea Palling, adj Bus Terminus 07:59 10:53 13:35 17:28 18:13
Sea Palling, opp Hall Farm 08:01 10:53 13:35 17:28 18:13
Ingham, adj Water Lane 08:05 09:38 10:58 13:40 17:33 18:18 18:46
Lessingham, adj School Road 08:08 09:41 11:01 13:43 17:36 18:21 18:48
Lessingham, opp School Cottages 08:08 09:41 11:01 13:43 17:36
Happisburgh Common, adj Happisburgh Road 08:12 09:45 11:05 13:47 17:40
Happisburgh Common, adj Coronation Close 08:15 09:48 11:06 13:47 17:40
Whimpwell Green, opp Happisburgh Road 18:24 18:51
Happisburgh, opp Lighthouse Close 08:16 09:49 11:09 13:48 17:41 18:26 18:53
Happisburgh, adj Post Office 08:16 09:50 11:09 13:48 17:41 18:26 18:53
Ostend Road (opp) 09:53 11:13 13:52 17:45 18:30 18:57
Ostend Road (adj) 08:20
Walcott, opp The Crescent 08:23 09:56 11:16 13:55 17:48 18:33 19:00
Walcott, adj Helena Road 08:25 09:58 11:18 13:57 17:50 18:35 19:02
Bacton, adj Priory Road 08:27 10:00 11:20 13:59 17:52 18:37 19:05
Bacton, adj Abbey Street 08:27 10:00 11:20 13:59 17:52 18:37 19:05
Bacton, adj school 08:27 10:00 11:20 13:59 17:52 18:37 19:05
Bacton, opp shops 08:28 10:01 11:21 14:00 17:53
Bacton Road (W-bound) 08:29 10:02 11:22 14:01 17:54
Paston, adj Chapel Road Bus Shelter 08:32 10:05 11:25 14:04 17:57
Mundesley, adj Royal Hotel 08:33 10:06 11:26 14:05 17:58
Mundesley, adj Esplanade Bus Shelter 08:36 10:10 11:30 14:09 18:02
Mundesley, adj Gold Park Gates 08:36 10:10 11:30 14:09 18:02
Mundesley, opp Northfield Road 08:36 10:10 11:30 14:09 18:02
Mundesley, adj Becks Bridge 08:37 10:11 11:31 14:10 18:03
Knapton, adj Bus Shelter 08:40 10:14 11:34 14:13 18:06
Knapton, adj Green 08:41 10:15 11:35 14:14 18:07
Swafield, opp Bus Shelter 08:44 10:18 11:38 14:17 18:10
North Walsham, adj Harvey Drive 10:20 11:40 14:19 18:12
North Walsham, adj Acorn Road 10:22 11:42 14:21 18:14
Bacton, opp Sandy Lane 18:39 19:07
North Walsham, adj Rye Close 10:23 11:43 14:22 18:15 18:45 19:13
North Walsham, adj Post Office 10:26 11:46 14:24 18:17 18:47 19:15
North Walsham, adj Park Lane 08:49 10:28 11:48 14:26 18:19 18:47 19:17

More information