Bus Times

Cattedown Roundabout (E-bound)

On Embankment Road

Next departures

51 Derriford 13:39
5A Burraton 13:40
21A St Budeaux 13:41
2 Turnchapel 13:53⚡
GOLD Totnes 13:45⚡
18 Elburton 13:50
5 Plymouth City Centre 13:50
21 St Budeaux 13:51
51 Derriford 13:54
2A Plymstock 13:55⚡
FLCN Bristol 14:05⚡
2 Mount Batten Pier 14:05⚡
GOLD Totnes 14:17⚡
2 Mount Batten Pier 14:25⚡
48 Wembury 14:30⚡
2A Elburton 14:35⚡
2 Mount Batten Pier 14:45⚡
2A Elburton 14:55⚡
FLCN Bristol 15:04⚡
2 Mount Batten Pier 15:05⚡
3 Kingsbridge Bus Sta 15:15⚡
2 Mount Batten Pier 15:25⚡

⚡ denotes real-time times