Bus Times

Ninewells Hospital (Stance C)

On Ninewells Hospital

Next departures

73 Arbroath 11:05⚡
73 Ninewells 11:13⚡
X7 Perth 11:15⚡
73 Ethiebeaton Park 11:35⚡
X8 Arbroath 11:22⚡
73 Ninewells 11:55⚡
16 Perth 11:25⚡
73 Carnoustie 12:05⚡
X53 Kirkcaldy 11:26⚡
204 Ninewells 11:29
X8 Perth PRI 11:36⚡
16 Dundee 11:45⚡
73A Arbroath 11:45⚡
X7 Aberdeen 11:50⚡
X53 Kingoodie 12:00⚡
X7 Perth PRI 12:10⚡
X8 Arbroath 12:22⚡
16 Perth 12:25⚡
X53 Kirkcaldy 12:26⚡
X8 Perth PRI 12:36⚡
16 Dundee 12:40⚡
X53 Kingoodie 13:00⚡
X7 Perth PRI 13:10⚡
X8 Arbroath 13:22⚡
X53 Kirkcaldy 13:26⚡
X8 Perth PRI 13:36⚡
16 Dundee 13:40⚡
X53 Kingoodie 14:00⚡
X7 Perth PRI 14:10⚡
X53 Kingoodie 15:00⚡
X7 Perth PRI 15:10⚡

⚡ denotes real-time times